??????? ??????? ??? cms Joomla 3.
?????????? ??????? ??????
Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Про ШФ "Марічка"

Опубліковано: 15 листопада 2015

Магазин одягу "Марічка" за доступними цінами та доставкою по всій Україні

    Пропонуємо Вашій увазі Інтернет-магазин трикотажного та вишитого одягу від ШФ "Марічка". У нас Ви отримаєте широкий вибір та можливість купити національний одяг в класичному та дизайнерському стилі, велику кількість чоловічих, жіночих та дитячих вишиванок машинної  роботи на широкому асортименті тканин та трикотажних виробів ексклюзивного пошиву. Тепер Вам не потрібно ходити по магазинам та витрачати свій час на вибір одягу по хорошій ціні та якості. Тут Ви знайдете для себе підходящий асортимент. Наші консультанти з радістю допоможуть Вам і залишать тільки приємні враження.


Всі наші вироби відповідають опису, оскільки ми все шиємо самі та на будь який смак. З нами Ви економите свій час. Тепер Вам не треба довго та нудно ходити по магазинах та ринках, дивитись на вітрини, бачити незадоволені обличчя продавців, коли Ви просите їх щось Вам показати чи запропонувати. Заходьте на marychka.com, вибирайте те що Вас цікавить. 

Якщо виникають запитання, залишіть заявку і ми Вам передзвонимо і з радістю відповімо на них. Приймаєте рішення, замовляєте та отримуєте бажаний товар, при цьому заощадивши час на ходіння по ринках та магазинах.

 

Ми - патріотичний виробник

Вишиванки, вишиті спідниці, футболки, сорочки, костюми, білизна,  кофти  - все це ми виробляємо самі. 

Нове  обладнання дає можливість не тільки проводити 

випуск унікальних виробів, а й забезпечити всіх бажаючих оптових покупців продукцією. Адже продуктивна потужність підприємства - 48 вишиванок на добу.

Причому візерунки можуть бути різної складності і кольорової гами.

Техніка комп'ютеризована і вимагає мінімального втручання людини.

 

Крім використання загальнодоступних і широко відомих схем вишивки, ми по фотографіях і малюнках відновлюємо вишивки минулих часів. Паралельно йде робота над створенням унікальних нових рішень. Деякі з наших вишивок є унікальними з історичної та культурної точки зору. Саме тому вибираючи «Марічку» ви обираєте вітчизняного виробника, який зацікавлений у пожвавленні національних традицій.

Гарних вам покупок, дорогі друзі!

 Адреса магазину: м.Житомир, вул. Житній Базар 8, 3й поверх.